Nová kolekce Paperblanks Poetry in Bloom

Datum: 24.04.2018
  | 
Kategorie: Aktuality
Design reprodukovaný na vazbách zápisníků Paperblanks kolekce Poetry in Bloom byl vytvořen Rivierem a synem.

Oslavte citlivku stydlivou

Člověk si může těžko představit rostlinu, která by byla pro poezii více příznivá, než vhodně pojmenovanou "citlivku stydlivou". Citlivka stydlivá (Mimosa pudica) je popínavá rostlina s velmi citlivými listy, které se sklopí při sebemenším doteku. Zavírá se těsně při setmění a rozevírá při rozednění.

Design reprodukovaný na vazbách zápisníků Paperblanks kolekce Poetry in Bloom byl vytvořen Rivierem a synem. Vazba byla vyrobena ze zelené marocké kůže se zlacenými plátky. Ve středu je citlivka stydlivá obklopená okny se sněženkami a dalšími bohatě zbarvenými a kontrastními rostlinami, listím a motýly. Původní vazba byla použita pro knihu Citlivka (The Sensitive Plant and Early Poems) od spisovatele Percy Bysshe Shelleyho, která dosazuje citlivku jako znak pro zkoumání toho, jak najít smysl a pořadí ve světě, který se opírá o entropii a chaos.

Vazby kolekce Poetry in Bloom jsou oslavou mnoha nálad tvůrčího ducha.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech