Nové kolekce zápisníků Paperblanks

Datum: 26.07.2017
  | 
Kategorie: Aktuality
Představujeme vám nové letní kolekce Paperblanks, které můžete obdivovat na zápisnících velikosti mini, midi a ultra.

Umění ze severu

Objevte umění, které ukazuje, jak hluboké může být jeho kouzlo. Zápisníky Paperblanks kolekce Tracy Walker jsou druhou sbírkou zaměřenou na díla kanadských umělců. Tracyiny ilustrace zdobí stránky New York Times i řadu produktů včetně razítek, štítků a pohlednic, nádherných infografik, báječně hravých papírových listů a stínovaných schránek.

Sloni, lišky, červenky, velryby a ryby získávají díky těmto obrazům vyvedených v odvážných a přitažlivých barvách živou poctu. Tracy Walkerová ve svojí práci kombinuje folklorní naivitu s nadčasových pocitem z poloviny století, stejně jako úžasné detaily, které při bližším zkoumání jistě vyvolají úsměvy.

Umělkyně pochází ze čtvrti Uxbridge ve městě Ontario, hlavním městě Kanady, a nachází zde inspiraci ve všem kolem sebe, od objektů na lesní ploše a rostlin na své zahradě, až po sladké a divoké tvory, kteří se dotýkají okrajů každodenního lidského života a překrývají je svojí vlastní, kouzelnou cestou.

Společnost Paperblanks oslavuje bohatství talentu, které nachází v kanadštích umělcích. Více o Tracy Walkerové a její práci se dozvíte na tracywalkerart.com.

Rodin´s 100th Anniversary

Auguste Rodin (1840 - 1917) je považován za jednoho z největších sochařů 19. století. Vycházel ze studia antiky, gotiky, renesance a orientálního umění a za základ svého umění pokládal přírodu. Lidské tělo bylo pro něj nejvhodnějším prostředkem, kterým je možné vyjádřit každý duševní stav. Rodinem započala éra moderního sochařství.

Rok 2017 představuje obzvlášť významný bod v dědictví Rodina - 100. výročí jeho smrti. Na počest tohoto umělce přinesla společnost Paperblanks jeho rukopis zpět do své sbírky zápisníků, diářů a adresářů. Rukopis představuje poznámky původně nabízené na zápisníku Rodin, Letter to Rilke. Tato speciální edice také na svém zadním obalu předvádí Rodinovu ikonickou sochu The Thinker.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech