Nové pětileté zápisníky Paperblanks

Datum: 14.03.2018
  | 
Kategorie: Aktuality
Po uvedení zápisníků na deset let nyní přichází společnost Paperblanks se zápisníky, určenými pro denní záznamy na pět let.

Objevte nové možnosti

Naše pětileté zápisníky Paperblanks jsou ideálním způsobem, jak zachytit všechny prchavé i důležité okamžity vašeho života. Zaměřte se na důležité období svého života, nebo prostě jen sledujte své každodenní zážitky. Použitím symbolů, jako jsou šťastné a smutné smajlíky nebo slunce a mraky, můžete rychle přidat na minimálním prostoru další informace. Koneckonců - život je o žití, a tyto zápisníky budou vždy po ruce tak, aby vám pomohly vybudovat vzpomínky.

Tady je pár návrhů, na co pětileté zápisníky Paperblanks použít:

  • zapsání prvních pět let života malého človíčka,
  • sledování zdraví a fitness plánu,
  • zaznamenání rodinných milníků,
  • zahradnictví a podrobnosti o počasí,
  • starší okamžiky ve vašem životě,
  • vzdělávání a kariérní cíle,
  • poděkování, aj.

Nejdůležitějších pět let vašeho dítěte, den po dni

Děti rostou tak rychle... Při narození miminka máme spoustu očekávání, nadšení, ale i obav. Každý den se najde něco, co nás překvapí, pobaví, rozesmutní, a všechny tyto vzpomínky plynou tak rychle, že si člověk ani neuvědomí a už má doma prvňáčka. Není nic krásnějšího, než si tyto každodenní starosti i radosti připomenout v krátkých odstavcích, napsaných s láskou. A pro děti je to důležitý důkaz, že jejich rodiče je už od narození milují celým svým srdcem.

Je to snadné, jen začněte psát

Chcete-li začít, přejděte k dnešnímu datu a zapište rok pro první záznam. Vyplňte první řádky na každé stránce až do konce roku a poté se vraťte zpátky na začátek sešitu do druhého odstavce. Na zadní straně zápisníku jsou navíc další stránky pro poznámky, kam můžete zapsat skutečně významné události.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech