Pouzdra na pera Paperblanks

Datum: 25.01.2019
  | 
Kategorie: Aktuality
Doplňte svoji kolekci zápisníků, adresářů a diářů Paperblanks o nový šperk - designové pouzdro na pera a tužky.

Přidejte do své sbírky další skvost

Díky exkluzivní spolupráci s muzei a uměleckými sbírkami po celém světě má společnost Paperblanks jedinečnou knihovnu návrhů, kterou neustále rozvíjí a zvětšuje. Tato pouzdra na tužky a pera Paperblanks jsou dostupná v několika nejprodávanějších designech. Spolu s odpovídajícími zápisníky, adresáři a diáři vytváří originální množinu psacích potřeb.

Každé pouzdro na tužky obsahuje menší vyjímatelnou krabičku, kterou můžete použít k odkládání všeho od sponek na papír až po perka do plnicích per, náušnic a dalších drobností.

Víko pouzdra se zaklapává kolem krabičky, čímž vytváří otevřené prezentační pouzdro, zobrazující poklady uvnitř. Zavírání je řešeno skrytými magnety zabudovanými v penálu. Dobře zpracovaný design papíru je velmi robustní a vždy drží svůj tvar.

Každé pouzdro na tužky navíc obsahuje záložku Paperblanks, která obsahuje informace o kreditních a autorských právech a fascinujícím historickém pozadí původního díla, které inspirovalo design kolekce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech